НЕ БІЙТЕСЬ ЗАМОВЛЯТИ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

​Насправді, придбання товарів в інтернет-магазинах — це дуже мудре рішення. Сидячи перед комп’ютером, ви купуєте тільки потрібні вам товари. А ще продукти в інтернет-магазині дешевші, оскільки на них немає націнки, що покриває зняття торгових площ і зарплату персоналу.
новина від 07 грудня, 2020

Насправді, придбання товарів в інтернет-магазинах — це дуже мудре рішення. Сидячи перед комп’ютером, ви купуєте тільки потрібні вам товари. А ще продукти в інтернет-магазині дешевші, оскільки на них немає націнки, що покриває зняття торгових площ і зарплату персоналу.

Замовляючи наші сири ви не ризикуєте. Усі сири чудово витримують доставку, адже містять мало вологи — власне, як і належить твердим сирам. Обрана Вами продукція після холодильної камери та нарізки одразу пакується у вакуум, який забезпечує сиру належні умови транспортування.

Якщо вакуумну упаковку сиру не розвакумовано (пакет щільно прилягає до продукту), то такий сир можна зберігати в холодильнику близько місяця.

Сири в заводській фасовці по 180 г, можна зберігати в цілісній упаковці — 120 діб, від дати фасування.

Але ми радимо скуштувати сир ТМ «Золота Лінія» якнайшвидше після одержання: адже таке задоволення не слід відтерміновувати!

2020-12-07T02:00:00+02:00 2020-12-20T17:55:28+02:00 ​Насправді, придбання товарів в інтернет-магазинах — це дуже мудре рішення. Сидячи перед комп’ютером, ви купуєте тільки потрібні вам товари. А ще продукти в інтернет-магазині дешевші, оскільки на них немає націнки, що покриває зняття торгових площ і зарплату персоналу.