СИРНА “ЧОРНА” П’ЯТНИЦЯ ВЖЕ БЛИЗЬКО! АКЦІЙНІ ЦІНИ З 23 ПО 27 ЛИСТОПАДА!

Щиро бажаємо не вийти із запланованих лімітів цього року у "чорну п’ятницю", а покупки планувати завчасно, щоб у день чарівних цін лише знайти в магазинах обрані товари і придбати їх.
новина від 25 листопада, 2020

Сири ТМ "Золота лінія" Ви можете купувати за цінами "чорної п’ятниці" вже зараз.

Отже, наша акційна пропозиція:

  • Твердий витриманий крафтовий сир "Амстердам" на вагу за ціною 310 грн/кг (зазвичай він коштує на 21% дорожче). Не забувайте, що вагові сири ми пакуємо у вакуумну плівку, і ви зможете зберігати сир в холодильнику до 60 днів. Тож можна сміливо робити запаси на новорічний стіл.
  • Твердий витриманий крафтовий сир "Шевре" із додаванням козиного молока у фасовці та дуже гарній упаковці - за ціною 80 грн/упаковка вагою 180 г. Купуючи цей сир напередодні "чорної п’ятниці", ви заощаджуєте 29%. До речі, чудова можливість запастися новорічними подарунками для сироманів: "Шевре" та інші наші сири у фабричній упаковці зберігаються 120 діб.
  • Твердий витриманий крафтовий сир "Парма", також фасований на виробництві в упаковки вагою 180 г і дуже гарно оформлений - теж ідеально на подарунок, тим більше, що акційна ціна дає змогу заощадити 27%. Нині упаковка продається за ціною 75 грн/шт.
  • Плавлені сири "Чеддер" та "Козиний" із додаванням наших твердих крафтових сирів - за ціною 10 грн/шт (90 г). Шанувальники плавлених сирів заощадять 29%, придбавши улюблений продукт зараз.

Авжеж, ціна приваблива не тільки для тих, хто хоче купити сири "в запас" чи на подарунок, а й для тих, хто хоче спробувати продукцію ТМ "Золота лінія" та обрати улюблений сир. Або сири.

Не зважаючи на те, чи збираєтеся ви купувати цього року у "чорну п’ятницю" побутову техніку, мобільний телефон, будь-який інший гаджет чи новий одяг, передбачте в бюджеті придбання справді смачних і якісних сирів за спеціальними цінами.

Доставка при замовленні на суму від 500 грн. у відділення "Нової пошти"- нашим коштом.

Смачного!

2020-11-25T02:00:00+02:00 2020-12-20T17:54:35+02:00 Щиро бажаємо не вийти із запланованих лімітів цього року у "чорну п’ятницю", а покупки планувати завчасно, щоб у день чарівних цін лише знайти в магазинах обрані товари і придбати їх.